REST Log (2.3.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Action
ur: ایکشن

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
