REST Log (2.3.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ

en: Logging and errors
bn: লগ করা এবং ত্রুটি
