REST Log (2.3.1) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Actions
gd: Gnìomhan

en: Action
gd: Gnìomh

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Created
gd: Air a chruthachadh

en: All
gd: Na h-uile

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
