REST Log (2.3.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Action
hr: Akcija

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Logging and errors
hr: Zapisnik i pogreške

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Asc
hr: Uzlazno
