REST Log (2.3.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: delete
nn: slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Web services
nn: Nettjenester

en: - All -
nn: - Alle -

en: Logging and errors
nn: Loggføring og feilmeldingar
