REST Log (2.3.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Action
sl: Akcija

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
