REST Log (2.3.1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: delete
tr: sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Action
tr: Eylem

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Logging and errors
tr: Günlük ve hatalar

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
