REST Log (2.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
