Rest log (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: read more
fil: magbasa pa

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat
