Rest log (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: read more
th: อ่านเพิ่มเติม

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
