Rest log (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ast: Lleer más

en: Reset
ast: Reafitar

en: read more
ast: lleer más

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Authored by
ast: Fechu por
