Rest log (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: read more
bn: আরও পড়ুন

en: All
bn: সমস্ত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
