Rest log (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
