Rest log (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Reset
kk: Ысыру

en: read more
kk: Толық оқу

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Authored by
kk: Автор
