Rest log (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: About
km: អំពី

en: Error message
km: សារ​កំហុស
