Rest log (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
