Rest log (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Reset
sq: Rifillo

en: read more
sq: lexo akoma

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
