Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Expanded
et: Laiendatud

en: External
et: Väline

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused
