Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Alias
eu: Ezizena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
