Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Expanded
ja: 展開

en: External
ja: 外部

en: Alias
ja: エイリアス

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス
