Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: External
lt: Išorinis

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos
