Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
