Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: External
uk: Зовнішнє

en: Alias
uk: Синонім

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба
