Rest Menu Detail (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
