Rest Menu Detail (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: External
cs: Externí

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby
