Rest Menu Detail (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Expanded
sv: Utfällt

en: External
sv: Extern

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster
