Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Expanded
fil: Pinalawak

en: Alias
fil: Palayaw

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
