Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Expanded
fr: Déplié

en: External
fr: Externe

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)
