Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Expanded
he: מורחב

en: External
he: חיצוני

en: Alias
he: מיקום

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
