Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Alias
sl: Vzdevek

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
