Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: External
el: Εξωτερικό

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
