Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Expanded
id: Diluaskan

en: External
id: Eksternal

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan-layanan web
