Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Expanded
oc: Desplegat

en: External
oc: Extèrne

en: Alias
oc: Aliàs

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
