REST menu items (3.0.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Options
da: Valg

en: Expanded
da: Udvidet

en: here
da: her

en: External
da: Eksterne

en: Key
da: Nøgle

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Relative
da: Relativ

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: Uri
da: URI

en: Absolute
da: Absolut
