Rest menu items (3.0.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Uri
eo: URI
