Rest menu items (3.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
