Rest menu items (3.0.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Options
be: Налады

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Key
be: Ключ

en: Relative
be: Адносны

en: Alias
be: Аліас

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы
