Rest menu items (3.0.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
