Rest menu items (3.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Options
is: Setingar

en: Expanded
is: Víðkað

en: Key
is: Lykil

en: Alias
is: Hjáleinki

en: About
is: Um
