Rest menu items (3.0.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Key
ku: کلیل

en: Alias
ku: نازناو

en: About
ku: دەربارە
