Rest menu items (3.0.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Options
ug: تاللاشلار

en: here
ug: بۇ يەر

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
