Rest menu items (3.0.3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Key
cy: Allwedd

en: Relative
cy: Cymharol

en: Alias
cy: Arallenw
