Rest menu items (3.0.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
