Rest menu items (3.0.3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Key
ta: சாவி

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
