REST menu items (3.0.4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Options
bg: Параметри

en: Expanded
bg: Разгънато

en: here
bg: Тук

en: Key
bg: Ключ

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Web services
bg: Уеб услуги
