REST menu items (3.0.4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Options
id: Opsi

en: Expanded
id: Diluaskan

en: here
id: di sini

en: External
id: Eksternal

en: Key
id: Kunci

en: Base URL
id: URL dasar

en: Web services
id: Layanan web
