REST menu items (3.0.5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Options
af: Opsies

en: Expanded
af: Oopgemaak
