REST menu items (3.0.5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: here
nn: her

en: Relative
nn: Relativ

en: Web services
nn: Nettjenester
