REST menu items (3.0.6) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Options
el: Επιλογές

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: here
el: εδώ

en: External
el: Εξωτερικό

en: Key
el: Κλειδί

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Absolute
el: Απόλυτη
