REST menu items (3.0.6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Options
is: Möguleikar

en: Expanded
is: Útvíkkað
